E-shop je přizpůsoben především potřebám našich registrovaných stálých zákazníků, ale je otevřen pro každého zákazníka. Kdokoliv si může prohlédnout prezentaci našich výrobků a pokud se zaregistruje, pak po přihlášení může vybírat dle ceny a objednávat. Stačí kliknout vpravo nahoře na REGISTRACE; poté zadat svůj email a zvolené heslo (ZAPAMATOVAT!); přidat své iniciály či fakturační adresu a zvolit zákaznickou skupinu.
Zákaznické skupiny STÁLÝ ODBĚRATEL, MALOOBCHOD, VELKOOBCHOD jsou určeny pro stálé a významné zákazníky s větším objemem zakázek (maloobchodní prodejny, velkoobchodníci )
Zákaznická skupina KONEČNÝ ZÁKAZNÍK je určena všem ostatním (nově není nutno se ani registrovat, ovšem potom musí zákazník vždy znovu pracněji vyplnit v objednávce tytéž údaje, doručovací a fakturační adresu).

[Potvrzení registrace, tj. Autorizace proběhne vzápětí nebo nejpozději tentýž den . Provádí ji Administrace e-shopu: drevovyroba.stusek@gmail.com]
Daňové doklady (faktury) i objednávky s dodacími listy jsou přehledně k dispozici zákazníkovi na jeho účtu (tj. MŮJ ÚČET), kde si je kdykoliv může stáhnout a vytisknout.

Palivové dříví krbové - hranolky

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Palivové dříví krbové - hranolky

Dostupnost Na dotaz - množství na skladě je velmi proměnlivé
Kód produktu 8311
Značka Štůsek - DVB s.r.o.
Kategorie PALIVOVÉ DŘÍVÍ
 

Palivové dříví krbové - hranolky

Palivové dříví pytlované, vysušené na 15% vlhkosti

* *****
Skl
Kat
Ean 650059