E-shop je přizpůsoben především potřebám našich registrovaných stálých zákazníků.
Jedná se o naše významné stálé zákazníky s větším objemem zakázek (maloobchodní prodejny nebo velkoobchodníci), pro něž je určena cenově nejvýhodnější zákaznická skupina STÁLÝ ODBĚRATEL. Po zaregistrování mohou vybírat a objednávat ze zvýhodněných ceníků podle ceny.
K zaregistrování stačí kliknout vpravo nahoře na REGISTRACE;
poté zadat svůj email a zvolené heslo (nutno zapamatovat!); ještě doplnit své iniciály či fakturační adresu a zvolit zákaznickou skupinu STÁLÝ ODBĚRATEL.
[ Potvrzení registrace, tj. Autorizace proběhne vzápětí nebo nejpozději tentýž den. Provádí ji Administrace e-shopu: drevovyroba.stusek@gmail.com ]

Daňové doklady (faktury) i objednávky s dodacími listy jsou k dispozici zákazníkovi na jeho účtu (tj. MŮJ ÚČET), kde si je kdykoliv může stáhnout a vytisknout.
Náš e-shop je však otevřen pro každého jiného zákazníka.
Takže kdokoliv z Vás si může prohlédnout prezentaci našich výrobků a pokud se zaregistruje, pak po přihlášení může objednávat dle ceny.
Stačí kliknout vpravo nahoře na REGISTRACE; zvolit zákaznickou skupinu KONEČNÝ ZÁKAZNÍK.
Uvedené akční ceny platí pouze pro objednávky na tomto e-shopu https://www.stusek-dvb.cz

Aktuální podmínky objednávání a nákupu

        Tyto podmínky upřesňují a mění výše uvedené rámcové Obchodní podmínky a mají přednostní platnost. Jsou tedy nedílnou součástí Obchodních podmínek. Informují pružně o aktuálních změnách připadně časově omezených výhodách pro zákazníky.

Dodací podmínky: 


• Zboží dodáváme na základě objednávky na adresu danou objednatelem.

• Dopravu na místo určení zajišťuje dodavatel a to vlastní dopravou nebo prostřednictvím přepravců (nejčastěji Geis, PPL) a jiných specializovaných firem. Ceny této dopravy jsou u vlastní dopravy dodavatele převzaty z jeho ceníku. U přepravy prostřednictvím přepravců jsou převzaty z ceníků přepravců nebo individuálně nastaveny po domluvě s přepravcem (nadrozměrné či atypické rozměry zásilky). 

 - osobní odběr v místě firmy (nebo vlastní přeprava zajištěná zákazníkem) je zdarma

- při odběru zboží nad stanovený objem jednotlivé objednávky nebo nebo nad stanovený měsíční, kvartální či roční objem pravidelných odběrů (po předchozí individuální domluvě se závazným písemným příslibem) je doprava zdarma. Zpravidla toto kritérium splní běžný maloobchodní odběratel.

Aktuální změna platná od 1.10.2023 - pouze pro konečného zákazníka:

při odběru zboží nad stanovený objem jednotlivé objednávky (aktuálně 3000, Kč) má  pouze konečný zákazník u násad a nářadí nárok na dopravu zdarma. Tato doprava zdarma se netýká žádné položky z kategorie PALIVOV DŘEVO ani žádné atypické (nadrozměrné) položky, vyžadující speciální dopravu.

- při hromadném odběru zboží za ceny pro velkobchodní odběratele (tj. kde není doprava zahrnuta v ceně) hradí dopravu velkoobchodní odběratel

• Při odběru zboží nemusí být odebráno celé balení.

• Příprava a běžné balení zboží se nehradí, je zahrnuto v ceně.

- Nestandardní balení či mimořádně velké a neskladné rozměry s vyššími nároky na dopravu jsou účtovány zvlášť podle ceníku přepravce. 

  • Všechny naše výrobky jsou určeny pro běžné podmínky a způsob užívání. výrobků, které dovolují mimořádně zvýšené namáhání, je to jmenovitě uvedeno.
  • Výrobky, které mají zjištěné vady, jsou řešeny v souladu s našimi obchodními podmínkami. v zájmu rychlého uspokojení zájmu zákazníka na funkčním výrobku jsme schopni je co nejdříve nahradit novými.

 

Platební podmínky: 

• Ceny uvedené v ceníku pro konečného zákazníka (běžný spotřebitel, živnostník, firma apod.) jsou stanoveny bez dopravy ve smyslu výše uvedených zásad, ceny jsou bez DPH (jež činí vesměs 21%, u palivového dřeva 15%) a bez přirážek k ceně za potisk, polep či jiné speciální či vyžádané úpravy dodávky.

• Ceny uvedené v ceníku pro maloobchod jsou stanoveny včetně dopravy ve smyslu výše uvedených zásad, ceny jsou bez DPH (jež činí vesměs 21%, u palivového dřeva 15%) a bez přirážek k ceně za potisk, polep či jiné speciální či vyžádané úpravy dodávky. 

• Ceny uvedené v ceníku pro velkoobchod jsou stanoveny bez dopravy ve smyslu výše uvedených zásad, ceny jsou bez DPH (jež činí vesměs 21%, u palivového dřeva 15%) a bez přirážek k ceně za potisk, polep či jiné speciální či vyžádané úpravy dodávky.

• První nákup - bude požadována platba v hotovosti. 

• Platební termín je pro úhradu faktury 14 dní  nebo dle individuální dohody.

• Pozdní platby jsou penalizovány ve výši 0,3%.

 

Přirážky k ceně:

Zákazník bere na vědomí, že výběrem konkrétní položky, kupř. s uvedenou povrchovou úpravou objednává zároveň tuto úpravu. Při kompletaci a vzájemné domluvě o úpravě objednávky boudou tyto přirážky automaticky doplněny. Zákazník má právo vždy předem od požadované úpravy ustoupit, poř. zrušit danou položku objednávky.

• Cena za potisk Tamponprint činí 2,50 Kč.

• Cena za polep Etiketou s EAN code  činí 2,00 Kč.

• Cena za zvolený materiál Dub je zvýšena o přirážku 20% k uvedené ceně (kupř. prahy), 

• Lakovaná držadla pilníků a motyček - přirážka 2,- Kč/1ks za lakování

• Na násady certifikované  FSC je přirážka na kus 8-10%.

 

 

Kontakty pro objednávky:
Štůsek-DVB s.r.o.Valašská Bystřice 73756 27 Valašská Bystřice
Tel. : 571 646 221Fax. : 571 646 331
e-mail: obchod@stusek.cz

Kontakty:
Věra Štůsková (tel. 602 795 081), v.stuskova@stusek.cz

Radka Čákorová (tel. 602 501 356)   obchod@stusek.cz 

Jaromír Štůsek (tel. 602  346 541), j.stusek@stusek.cz

Webové stránky: www.stusek.cz